portal dla Bitcoinmaniacow

Portal dla Bitcoinmaniaków

Od jakiegoś czasu obserwuję zmiany zachodzące wokół Bitcoinów – ogromny wzrost wartości tej kryptowaluty, jej wejście na giełdę papierów wartościowych.

Czytam także regularnie wiadomości ze świata kryptowalut. Nie ma ich jednak zbyt wielu i większość znajduje się na zagranicznych portalach. Pomyślałem więc, że może należy stworzyć portal, który opisywałby nowości o Bitcoinach.

Pytanie jednak czy warto?

Czy sądzicie, że portal, na którym znajdowałyby się wszystkie najważniejsze informacje z kategorii „Bitcoin news”, „Ethereum news”, a nawet „Litecoin news” cieszyłby się popularnością? Czy ludzie, którzy inwestują w wirtualne waluty, byliby zainteresowani wiadomościami ze świata kryptowalut czy wystarczy im tylko wiedza z zakresu aktualnego kursu kryptowalut?

portal o Bitcoinach

Bitcoin news i co jeszcze?

Rozważam stworzenie portalu, na którym zamieszczałbym teksty związane z wiadomościami ze świata kryptowalut. W końcu na wartość wirtualnej waluty wpływają zmiany na całym świecie, nie tylko te, które dzieją się koło nas. Bitcoin newsów musiałbym szukać na wielu różnych portalach i musiałbym je tłumaczyć na język polski, ale dzięki temu użytkownicy mojego portalu mieliby je wszystkie zgromadzone w jednym miejscu.

Chciałbym też żeby portal miał też część, w której gromadziłbym najważniejsze porady ze świata kryptowalut. Jak skutecznie kopać Bitcoiny, jak w nie inwestować, gdzie i za co można nimi płacić. Oczywiście nie zapomniałbym także o zakładce z aktualnym kursem kryptowalut!

Blockchain24.co

Dodaj komentarz