verified solutions cryptocurrency

Bramka dla płatności kryptowalutami

Cześć!

Prowadzę w Internecie dobrze prosperujący sklep.

Regularnie wprowadzam tam dodatkowe rozwiązania, które ułatwiają klientom zakupy. Ostatnio wpadłem na pomysł, żeby wdrożyć na nim płatności kryptowalutami. Nie wiem, czy mogę to zrobić sam, czy potrzebuję wsparcia jakiegoś studia softwareowego zajmującego się technologią blockchain.

currency software house

Hej!

Przede wszystkim wdrażaniem płatności za pomocą kryptowalut zajmują się profesjonalne firmy, a konkretnie studia softwareowe zajmujące się technologią blockchain.

Z doświadczenia powiem ci, że rozwiązania dla technologii kryptowalut są coraz popularniejsze i na rynku istnieje kilka firm, które się w tym specjalizują. Poszukaj ich w necie poprzez hasła „software house”, „software studio” albo „software house dla kryptowalut”.  W zależności od twoich potrzeb i budżetu, którym dysponujesz studia softwareowe mogą zaproponować ci albo gotowe albo dedykowane rozwiązania. Zaletą tych pierwszych, poza ceną oczywiście, jest czas. Dostajesz gotowy produkt, który przetestowali już inni użytkownicy, więc wyeliminowano w nim wszelkie możliwe błędy itd. Wystarczy, go tylko zainstalować i możesz przyjmować płatności za pomocą kryptowaluty. Zaletą dedykowanych rozwiązań dla technologii kryptowalut jest to, że dostaniesz produkt, który zostanie idealnie dopasowany do twoich potrzeb. Ustalasz z pracownikami software house’u czego potrzebujesz i jakie są twoje oczekiwania, a oni przygotowują idealny produkt dla ciebie. Wybór rozwiązania zależy tylko od twoich potrzeb, no i możliwości finansowych.